Tek Dokunuşla Sipariş Vermek

Restaurant sektörü için yeni bir uygulama hayata geçti.Tek dokunuşla sipariş…

Bazen çok işiniz olduğunda ya da yemek pişirmeye üşendiğinizde, hatta yakındaki bir restauranta gitmeye üşendiğinizde , aklınıza pizza sipariş etmek gelir ve favori pizza restaurantınızın telefonunu aramaya koyulursunuz. Telefonu kaldırıp, aramak çok da zor değildir ancak Dubai`den bazı kurnaz girişimciler ilginç bir iş fikri ile bu işlemi daha da basit hale getirmeyi başarmışlar.

Dubai- BAE`den Red Tomato Pizza, müşterilerine VIP Fridge magnet adını verdikleri bir buzdolabı Magnet`i tedarik etmekteler. Bu magnet`in üzerinde tek dokunuşla pizza sipariş etme düğmesi bulunmakta. Siz bu düğmeye bastığınız anda, bu cihaz bluetooth aracılığı ile pizza restaurantı ile iletişime geçiyor ve aynı anda telefonunuza siparişinizi onaylamanız için bir mesaj geliyor (bu onay işlemi küçük çocukların gizlice düzinelerce pizza sipariş etmelerini engellemek amacıyla koyulmuş). Kısa bir zamanda, daha önce servis anlaşmasında belirlemiş olduğunuz favori pizzanız, evinize gönderiliyor. Hızlı, kolay ve fazla uğraştırmadan!

Restaurantlar arasındaki rekabet özellikle büyük şehirlerde oldukça fazla ve kendi restaurantınızı ön plana çıkartabilmek için, ilginç bir iş fikri bulmanız şart. Bu size,  diğer rakiplerinizden bir adım ileriye taşıyacaktır. Tek dokunuşla yemek servisi, evlere sipariş gönderen pek çok restaurant için oldukça güzel bir uygulama.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top