Sallanan Sandalye İle Şarj Edin!

iRock, iPhone yada iPad’i şarj etmek için hareketi enerjiye çevirebilen sallanan sandalye şeklinde bir şarj cihazı.

Geçtiğimiz birkaç yılda mobil cihazları şarj etmek için pek çok yol denendi ve bu alanda pek çok yenilik de geliştirildi. Yakın zamanda daha önce rastlamadığımız hızda gelişmelerle karşılaştık. iPhone yada iPad’i şarj etmek için sallanan sandalyenin hareketini  enerjiye çevirebilen şarj cihazı da bunlardan biri.

Sandalyenin ayaklarına yerleştiriken oldukça ince bir çip, mobil cihazı şarj etmek için enerjiyi topluyor.  Swiss Micasa Lab’sın geliştirdiği iRock, hareketi enerjiye dönüştürebiliyor ve bu enerji iPhone, iPad ya da diğer Apple aletlerini şarj edebiliyor.  Telefonla konuşan kimseler kafalarını sandalyeye yaslayıp dinlenirken, Apple cihazınızı şarj edebiliyorsunuz. Micasa’nın açıklamasına göre, koltukta 60 dakika sallanarak bir iPad 3 yüzde 35’e kadar doldurulabiliyor.

iRock hala geliştirilme sürecinde. Tahmin edilen satış fiyatı 1,300 Euro olarak düşünülen sandalye, 5 farklı renkte satın alınabilecek. Ülkemizdeki teknoloji ve mobilya perakendecileri bu ürüne yatırım yapmak isteyebilirler. Ürün hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

[dcs_postbox id=”8266″ type=”medium-225″ words=”12″ /][hana-code-insert name=’orta’ /]

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top