Bardakta Makarna Satışı

Kısa bir süre önce bardakta mısır satışı Türkiye’de en gözde iş fikirleri arasındaydı. Hatta satışlar patladı bile diyebiliriz.Her AVM de, her kalabalık caddede o bilindik mısır standlarıyla karşılaştık. Fakat sizde farkındaysanız bu bardakta mısır fikri, bir anda parladığı gibi aniden sönüverdi. Hergün yeni eklenen farklı firmalar sayesinde fiyatlar normalden aşağı , bardaktaki mısırcık da gözden aşağı düştü.

Çok yeni ve çok değişik olduğundan, kokusu buram buram etrafı sardığından, insanların ilk anda çok dikkatini çekti ama yeterince doyurucu ve besleyici değildi. Hatta gıda işiyle yakından ilgilenenler bilirler, bir dönem genetiğiyle oynandığı şayiası yayıldı.

İşte şimdi bu bardak mısırın yeni rakibini açıklıyoruz: Bardakta makarna !

Bu yazı bir bayilik önerisi olmadığı gibi, aynı zamanda ve kişisel girişim anlamında, “neden olmasın” sorusunun cevabıdır.

Bana kalsa, (makarna işine yıllarını vermiş biri olarak) fırınlanmış, beşamel soslu, ton balıklı makarnayı, bardakta bile hazırlayıp satabilir, 1 seneye kalmaz boğazda bir yalı dairesi alabilirim ama siz bu kadar abartmasanız da olur 🙂

Nasıl Yapılır?

Bardak makarnanın piyasaya sürümü için malzeme olarak, taze erişte (yani çinlilerin gözdesi noodle) ve çeşitli soslar gereklidir.Bunları hazır halde yurtdışından getirtebileceğiniz gibi yurtiçinde de ürettirebilirsiniz. Örneğin yurtdışında kiloluk taze erişte paketleri, yanında özel soslarıyla birlikte çok uygun fiyatlara satılıyor.Bu ürünü ithal ettirip, yurtiçinde bardaklara koydurup, paketleterek bunu hazırlatmanız mümkündür. Özel noodle bardağının içinde, hem taze noodle, hem de sosu hazırdır ve kaynar su ilavesiyle 3 dakika içinde servise hazır hale gelir. Hatta biraz baharat ilave ederseniz hem makarnanız çok lezzetli olacak, hem de tatklit edilmeniz oldukça zorlaşacaktır.Öncelikle 1 ay yetecek kadar erişteyi ve sosunu elde ettikten sonra, adım adım satışları takip ederek yeni siparişinizi ithal edebilirsiniz.Hatta bardaklarınızı ülkemizde kendi markanızla ürettirmeniz,  müşterinin hafızasında “bu eşsiz lezzetin sahibi” olarak yer etmenizi ve mutlaka tercih edilmenizi sağlayacaktır.

Bu işi hemen başlamak isterseniz,bir bayilik almak da olası çözümler arasında.Uygun bayilik için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

15 thoughts on “Bardakta Makarna Satışı”

 1. Merhaba ;

  Ankara’da bu işi yapmak istiyoruz. Telefon numaranızı bana iletirseniz görüşmek isterim.
  Teşekkürler.

 2. Çin eriştesi noodle denilen ürünün içinde domuz jelatini denen ürünün uzun süre dayanmasını sağlayan hammadde var aynı zamanda ürünün içinde mono sodyum glutamat denilen ürüne lezzet katan kimyevi bir madde var. Bu madde insan böbreğini yavaş yavaş bitiren ve kişiyi diyalize mahkum eden bir madde insandaki beyin merkezine lezzet sinyali yolluyor ve kişi bu ürünün müptelası oluyor. Sakın ha bu oyunlara kanmayın ve insan sağlığı ile oynamayın. Bahsetmiş olduğum ürünün üzerinde zaten katkı maddeleri açıkça yazdığı gibi bu ürünün satışı çin de bile yasaklanmıştır. Bu tarz bir iş yapmak istiyorsanız Beşler makarna veya macarena firmasından bayilik alabilirsiniz. En azından bilindik ve organik ürünlerle aynı lezzet sağlanıyor. bardaktamakarna.net ve besler.com.tr ‘dan bilgi alabilirsiniz.

 3. Merhaba,

  Uzun zamandır aklımda olan fikri burada da görünce heyecanlandım.Bayilik için bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.

  Teşekkürler…

 4. Merhaba

  Kıvanç bey bu konuda yardımcı olur size ürün tedarik stand hazırlığı vs.
  Bardaklar halinde ürünleri yolluyorlar.

  Ben memnunum bursa’da üniversite yakınında standım var

  +90533 280 46 62

  Kıvanç Peker

  Ciddi Olanlara yardımcı olur ben çok yardımını gördüm iyi günler

 5. mehmet barın

  merhaba kuşadasında bayiilik istiyorum şartlarınızı öğrenmek istiyorum iyi çalışmalar tşk ederim 05374589049 05373900042

 6. Merhaba, ben de bardakta makarna satışı fikrini çok beğendim 🙂 bayilik için şartlar nedir _? yardımcı olursanız sevinirim.

  iyi çalışmalar.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top