Yeni İş İmkanı: Şeker Kamışı Suyu

Şeker kamışı suyu satışı…Nasıl geliyor kulağa?Bizzat Fas’ta şahit olduğum bu bu ticaret alanı beni oldukça etkiledi. Fas’lıların aşırı talep gösterdiği bu iş fikri,Türkiye’de de yapılabilir mi acaba diye kafa yorarken, küçük bir araştırma sonucunda, birkaç sene önce Adana’lı biri tarafından denendiğini öğrendim.

Bu adanalı  tüccar,  bu yolla elde edilen şekere kota getirilmesinden dolayı, şeker kamışı ekiminin gözden düşmesiyle, yeni bir kullanım alanı koymuş ortaya.

“Doping”  adı altında piyasaya sürülen şeker kamışı suyuna çok fazla talep olması, bu sloganın amacına çok çabuk hizmet ettiğini gösteriyor. Çünkü bu su saf şeker olduğundan ve kana çok çabuk karıştığından dolayı gerçek bir enerji deposu.

Tekniğide gayet basit, bir pres makinesi ve süzgeçler yardımıyla şeker kamışının suyu çıkarılıyor ve çok değişik bir lezzet olduğundan dolayı bir limon parçasıyla birlikte servis edildiğinde, deneyenlerden tam not alıyor.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

3 thoughts on “Yeni İş İmkanı: Şeker Kamışı Suyu”

  1. Yaptığınız işe engel teşkil etmeden, sisteme üye olup, sadece 2 kişiye üyelik vererek ayda 2000 Tl’den fazla düzenli para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken linki tıklamak ve üyeliğinizi gerçekleştirip, 2 kişiye de üyelik vermek. Bunun dışında hiç bir çalışma yapmasanız bile sistem otomatik olarak çalışıyor ve üst hatlardan alt hatlara takviye yaparak sıraya giren herkese para kazandırıyor. İkişerli olarak ilerleyen sistem 5.derinliğinizden 1424 tl, 7.derinliğinizden ise ortalama 4881Tl. olmak üzere toplamda 6300 Tl. ödeme yapıyor. Detaylı bilgi için ücretsiz kayıt olun…

  2. murat karabacak

    şeker kamışı suyu satmak isteyenler bana ulaşsın. tüm sistem hazır halde devredilecektir. 0542 268 14 87

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top