Evlenme Otomatı

Bugünlerde pek çok genç çift serbest ilişkiyi savunuyor ve resmi olarak evlenmenin gerekliliğini reddediyor. Bazı durumlardan bakıldığında bunun nedeni çok büyük bir organizasyon yapılmasa dahi evliliğin çok pahalıya patlaması oluyor. Bunların yanında, insanlar gerekli evrakları toplayarak ve resmi kurumları ziyaret ederek boşa vakit harcamak istemiyorlar. Bence evlilik işlemleri daha basit olsaydı, evlilik kayıtları artardı. Evet, şimdi dünya yeni bir otomat makine hizmetine merhaba dediği için bunu test etme imkânı doğuyor.

“Otodüğün” isimli otomat makinesi,2.5 metre yüksekliğinde,pembe renkli ve sadece 1 dolara düğün töreni düzenliyor.Düğün töreni için öncelikle tören müziği çalıyor,ardından isimlerinizi soruyor ve üzerindeki klavye sayesinde isimlerinizi tuşluyorsunuz.Sonra isimlerinizi kullanarak sırayla birbirinizi ölümde ve sağlıkta eş olarak kabul edip etmediğinizi soruyor.Evet için 1’e, hayır için 2’ye basıyorsunuz.Hayır için tereddüt edip sonrasında 1’e basmanız partnerinizi heyacanlandırabilir.2 evetten sonra damadın gelini öpebileceği anons ediliyor.Ve mutlu son.

Ayrıca plastik yüzükler ve ne yazık ki, resmi olmayan bir evlilik sertifikası sunuyor. Şu anda bu ilginç makine sadece eğlence amaçlı kullanılıyor ancak makinenin mucidi Sam Lanyon, eğer bu hizmet ünlenirse otomat evlenme makinasının günün birinde Las Vegas’ta gerçek evlenme yöntemi olabileceğini savunuyor.

Japon otomat makinaları hala dünyada bir numara fakat gördüğümüz kadarıyla İngiliz ve Amerikan girişimciler de bu işi kârlı görüyor ve işe yatırım için hazırda bekliyorlar.Otomat makinesi hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

 

1 thought on “Evlenme Otomatı”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top