Dünyadan Farklı İş Fikirleri

Dünya üzerinde o kadar çok iş fikirleri ve girişimcilik örnekleri mevcut ki.Hepsi de çok güzel ilham kaynakları.Belki bunların hepsini sizlere aktaramıyoruz ama elimizden geldiğince güzel iş fikirlerini seçip sizlere sunmaya çalışıyoruz.Bu yazımızda da, dikkatimizi çeken birkaç iş fikrini daha sizlerle paylaşmak istiyoruz:

Soyadları değiştirme işi

Pek çok kadın evlendikten sonra kocasının soyadını almaktadır.Bu yüzden evlilikten sonra bayanlar hemen nüfus cüzdanı, kredi kartı, ehliyet gibi belgelerindeki isimlerini değiştirmektedirler. Erkekler bunu yaşamadıkları için, tüm kartlardaki isimleri değiştirme sürecine anlam verememektedirler. Eşinizin sizin soyadını alması, belki gurur verici bir şey olabilir ancak eğer eşinize soyadını değiştirmesinin kolay yollarını göstererek yardımcı olmak istemez misiniz? Ona i’mamrs`ı gösterin. Bu sayede pek çok kimlik kartında isimlerini kolayca ve hızlıca değiştirebilirler.Çünkü i’mamrs, oldukça stresli olabilen isim değiştirme işlemlerini eşiniz için yapmakta.Standart paket yaklaşık $29.95 ve premium paket ise $49.95.

Sigara içmeden, sigara için

Eğer sigara kullanıyorsanız, pek çok defa içmemeniz konusunda tavsiye almışınızdır. En azından sigaranın duman altı etkisi yüzünden ikinci şahısları da rahatsız ettiğini konusunda uyarılmışınızdır. Smoke51 adlı ürün buna bir çözüm getiriyor.

Smoke51 bir tür elektronik sigara ve içinde nikotin kartusu bulunuyor. Siz bu elektronik sigaraları kullandığınız zaman hiçbir duman, karbon monoksit, kül vs.. oluşturmadan sigaranızı içmiş oluyorsunuz.  Basitçe nikotin kartuşunu alıp, içine takıyorsunuz. Kartuşun ne kadar dayandığı ise sizin sigarayı ne kadar içtiğinize bağlı. Dumana sebep olmadığı için bu elektronik sigaraları rahatlıkla sigara içilmeyen mekanlarda da kullanabıliyorsunuz.Örneğin barda otururken gireceğiniz bir nikotin krizi için iyi bir çözüm.

Yaklaşık 150 usd tutarındaki bir başlangıç paketi ile başlayabilirsiniz.

Bir paparazzi kiralayın ve kendinizi ünlü hissedin

Hiç ünlü kişilerin, onlar bilmeden paparazziler tarafından fotoğrafları çekildiğinde kendilerini nasıl hissettiklerini merak ettiniz mi?  Bazen plajda oturuken, bazen partnerleri veya bir arkadaşları ile dolaşırken…

Aslında sizin de farkında olmadan fotoğraflarınızın çekilmesi mümkün. Methodizaz buna benzer hizmet veren bir site. İlgili kişi kesinlikle fotoğrafının çekildiğinin farkına varmıyor ve kimin çektiğini bilmiyor. Size günlük yaşamınız içinde koşarken, bir yerlere giderken, vs. görüntülenme imkanı veriyor.Fotoğraflarınız da yine birer ünlüymüş gibi sitede yayınlanıyor. Belki hiçbir zaman ünlü olamayacaksınız, ancak yolda fotoğrafçılar tarafından izlenmek ve ünlü gibi hissetmek istiyorsanız, iste size bir sanş.

[dcs_postbox id=”2943″ type=”small-190″ words=”12″ /][hana-code-insert name=’orta’ /]

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top